Dijital PR ile işletmenizi büyütün

PR çalışmalarımız işletme ve tüm dijital değerlerinizin daha çok artmasını sağlar.

Dijital PR Kazandırır!

Türkiye’nin ve dünyanın birçok farklı noktasından size ulaşmanın, sizi tanımanın yolu nedir?

Tüketicide oluşmuş olan imaj ne kadar güçlü ve belirgin ise pazar da o kadar şeffaflaşır ve tüketicinin ürüne yönelimi de o kadar kolay olur.

Olumlu bir duygu ve düşünce üreten marka, tüketicinin kendisine güdülenmesini sağlar.

Dijital PR çalışmalarını ADAPPTE ile sürdürün…

TIKLA VE SATIN AL

Sizin için ne yapabiliriz?

Geleneksel tanıtım çalışmalarının yanı sıra zaman uygun olarak Dijital PR çalışmalarını yaptırmanız gerekmektedir. Arama motoru sonuçları, sosyal medya ve güçlü bir web varlığı artık daha fazla önem taşımaktadır.


WEB TASARIM

Web ve Grafik Tasarım; Kurumsal veya bireysel projelerinizin altyapı kurulumları, kullanıcı odaklı grafik ve görsel tasarımlarını yapıyoruz.

SEO VE İÇERİK

Seo ve İçerik Yönetimi; Web ve E-Ticaret sitelerinin temeli olan teknik arama motoru çalışmalarını ve kelime odaklı içerik üretimini sonuç odaklı şekilde yapıyoruz.

REKLAM YÖNETİMİ

Reklam Yönetimi; Google, Facebook, Yotube ve diğer bir çok alanda etkin bir yönetim gerçekleştiririz.

E-TİCARET

E-Ticaret; İşletmenize ait ürünlerin satış yeri sanal mağaza veya farklı ürün gruplarını satacağınız e-ticaret sitelerini tecrübemizle beraber kuruyoruz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya; Projelerinize ait sosyal medya hesaplarının etkin ve kazandıran yönetimi yanı sıra bir çok farklı teknik ile size ait değerler oluşturuyoruz.

DİJİTAL PR

Dijital PR; online itibar yönetimi çalışmaları, dijital iletişim kanalları, marka tanıtım ve diğer tekniklerin sizin için kullanılması geliştirir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN: (0212) 590 33 66