Neden E-Ticareti Adapte’yle Yönetmelisiniz?

Kolay gibi görünen zor bir işe başlıyorsunuz. Adapte’yle markanızın yanında iyi bir stratejik ortak almış olursunuz.

Dijital İşler: E-Ticaret

Markanızın hikayesini anlatmak ve büyümeyi sağlamak için iş hedeflerinize göre planlama yaparız. Geliştirme, tasarım, ürün girişi, seo, içerik geliştirme, satış stratejileri ve dijital pazarlama.

Geliştirilebilir Altyapı

Doğru ve geliştirilebilir bir altyapı seçimi yaparız. Nasıl kullanacaksınız anlatır, yanınızda oluruz. Artan ihtiyaçlara cevap verebilir gelişim…

Hızlı Satış Dönüşümleri

Kategorizasyon, ürün girişi, sayfa, potansiyel müşteri üretme stratejisi ve destekleyecek metrikleriyle pazara sununuyoruz.

Veri Toplama ve Analiz

Kitlenizin gözünde iyi yer edinmek için etkileyici bir sunum gerekir. Dijital ortamlarda etkileyen sunumları görseller yapıyor. 

Mobil ve SEO uyumlu

Her ekrana uyumlu, her aramada iyi yerlerde olunsun istenir. Fakat bu esnek bir maliyetten geçer, mobil ve Seo’da uygun maliyet.

E-Ticareti Adapte Dijital ile yönetin

Çevrimiçi envanterinizi ve tüketici tabanınızı tam olarak kontrol etmenizi sağlayarak, size ve iş ihtiyaçlarınıza göre özel ve eksiksiz e-ticaret çözümleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Hem siz hem de müşterileriniz için etkili bir çözüm oluşturmak için E-Ticaret çözümlerinizi üstlenebiliriz.