Dijital İşler Hedefinize Ulaştırıyor

Dijital dünyada ki ihtiyaçlarınızı fikir aşamasından tasarım ve yazılıma dönüştürülmesi, SEO, içerik pazarlaması, sosyal medya ve dijital reklamcılık hizmetlerinin yerine getirilmesinde yanınızdayız.

*Dijital işler, sizi istediğiniz hedefe ulaştırabilir. Hemen çalışmaya başlarsanız çok zaman kazanırsınız.

Dijital İşler Hangi Araçlarla İlerliyor?

Dijital dünyada markaların kullanması gereken araçları, kısa açıklamalarıyla birlikte listeledik. İşletmelerin dijital dünyada bu araçları kullanıyor olması bir çok yönden marka ve kuruma katkı sağlıyor.

Dijital İş Araçları: 1.Geliştirme 2.Tasarım 3.E-Ticaret 4.Seo 5.Dijital Reklam 6.Sosyal Medya 7.İçerik Yönetimi ve Pazarlaması

Web Geliştirme

Dijitalde ortaya koymak istediklerinizin yazılımsal olarak geliştirilmesi veya buna uygun var olan yazılımların sisteme entegre edilmesidir.

Tasarım Geliştirme

Dijital işlerden tasarım geliştirme, sayfalarda kullanılacak görsellerin ve grafiklerin tasarlanmasıdır. Etkili, tetikleyici ve kullanıcıya duyarlı görseller hazırlanıyor.

E-Ticaret ve Online Mağaza

E-ticaret dünyası müşterilerinizin ürünlerinizi görmesi ve bunlarla etkileşim kurması için çok iyi seçenekler sunar. Elde edilen datalar ile yeniden pazarlama imkanları üretiriz.

SEO: Google Ayarları

Arama motoru opitimizasyonudur. Arama motorlarının kolay, hızlı gezinebilmesi için optimize edilmesidir. Kullanıcılar için üretip, arama motorları için optimize etmek üst sıralara çıkarır.

Dijital Reklamcılık

Google Adwords, Facebook, Instagram reklamlarının yönetilmesi ve reklam kampanyalarıyla pazarlama. Uygun maliyetler ile hızlı sonuç ve dönüşümler elde etmek isteyenler bunu kullanıyor.

Sosyal Medya

1.Facebook 2.Instagram 3.Google Plus 4.Twitter 5.Pinterest 6.Linkedin sayfalarının hazırlanması, belirlenen aralık ve sayılarda gönderi oluşturmak takipçi arttırımı ve takipçiler ile etkileşim ve dönüşümlerini yönetiyoruz.

İçerik ve Arama Motoru Pazarlaması

Marka ve müşteri yakınlaşmasını sağlayacak içeriklerin üretilmesi. İçerik yönetimi ve pazarlaması: Kurum ve markaya ait dijital alanlarda kurum/marka değerlerine ve önceliklerine göre içerik tasarlama ve geliştirme ile müşteri ve marka bağlantısını sağlamaktır.

Dijital İşleri Süreç Olarak Nasıl Yönetiyoruz?

Dijital süreç, tanıtmak veya pazarlamak istediğiniz ürün ve hizmetlerin dijital operasyonudur. İhtiyacınız olanları biliyoruz ve bu süreci esnek fiyatlandırılan çalışma disipliniyle yönetiyoruz.

Yazılım altyapısının bizim kuracağımız altyapıya geçirilmesi, tasarımın gerekli görseller

Ürün, kategori, kurumsal ve özel sayfaların tasarlanması. İçeriklerin Seo ve kullanıcı uyumlu hazırlanması

İçerik ve arama motoru pazarlama tekniklerinin planlanıp, harekete geçirilmesi

Sosyal medya hesaplarına ait sayfaların revizyonu ve eksik olan diğer alanların yayına açılması, düzenlenmesi.

Yazılım altyapısının bizim kuracağımız altyapıya geçirilmesi, tasarımın gerekli görseller

İçerik ve arama motoru pazarlama tekniklerinin planlanıp, harekete geçirilmesi

Sosyal medya hesaplarına ait sayfaların revizyonu ve eksik olan diğer alanların yayına açılması, düzenlenmesi.